HPC 6045NV-100M
HPC 6045NV-100M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC6045NV-SERIES-2020_05.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 52mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.6A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 52mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.6A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 3.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 6045NV-100M HPC 6045NV-100M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC6045NV-SERIES-2020_05.pdf Description: 10 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREWO
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 52mOhm
Ratings: AEC-Q200
Supplier Device Package: 2424
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 3.2 A