HPC 6045NV-2R2Y
HPC 6045NV-2R2Y TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BMV-NV%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 2.2UH 6A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 15mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 9.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 6045
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 6 A
на замовлення 1580 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 6A 15 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 15mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 9.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 6045, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 6045NV-2R2Y HPC 6045NV-2R2Y Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BMV-NV%20Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 6A 15 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 15mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 6045
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 6 A