HPC 8040NC-2R2M
HPC 8040NC-2R2M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BM_NF_NCv.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11.5mOhm
Current - Saturation (Isat): 9.8A
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 3131
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 7.4 A
на замовлення 1253 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3131 (8080 Metric), Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11.5mOhm, Current - Saturation (Isat): 9.8A, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 3131, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 7.4 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 8040NC-2R2M HPC 8040NC-2R2M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BM_NF_NCv.pdf Description: 2.2 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 11.5mOhm
Supplier Device Package: 3131
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 7.4 A