HPC 8040NV-221M
HPC 8040NV-221M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC-BMV-NV%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 220UH 760MA 0.61OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3131 (8080 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 610mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 900mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 8040
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 760 mA
на замовлення 661 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 760MA 0.61OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3131 (8080 Metric), Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 610mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 900mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 8040, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 760 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC 8040NV-221M HPC 8040NV-221M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC-BMV-NV%20Series.pdf Description: FIXED IND 220UH 760MA 0.61OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 610mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 8040
Part Status: Active
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 760 mA