HPC104N-4R7MTR
HPC104N-4R7MTR HALO Electronics
hpc.pdf
Виробник: HALO Electronics
Power Inductors - SMD Molded Shielded SMD 4.7uH 15.5mOhm 20%
на замовлення 241 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND SHLD 4.7UH 9A 13MOHM 20% SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 13mOhm, Current - Saturation (Isat): 12A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 9 A.
Інші пропозиції HPC104N-4R7MTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC104N-4R7MTR HPC104N-4R7MTR Виробник : HALO Electronics, Inc. hpc.pdf Description: IND SHLD 4.7UH 9A 13MOHM 20% SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 13mOhm
Current - Saturation (Isat): 12A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 9 A