HPC160809TF-100M
HPC160809TF-100M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC160809TF%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 10UH 0.93OHM 200MA
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.035" W (1.60mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 930mOhm
Q @ Freq: 25 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Current - Saturation (Isat): 200mA
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 250 mA
на замовлення 2788 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 10UH 0.93OHM 200MA, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.035" W (1.60mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 930mOhm, Q @ Freq: 25 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Current - Saturation (Isat): 200mA, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC160809TF-100M HPC160809TF-100M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC160809TF%20Series.pdf Description: IND 10UH 0.93OHM 200MA
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 930mOhm
Q @ Freq: 25 @ 2.5MHz
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 250 mA