HPC160809TF-1R0M
HPC160809TF-1R0M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
HPC160809TF%20Series.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 1UH 0.12OHM 800MA
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.035" W (1.60mm x 0.90mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm
Q @ Freq: 14 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 270MHz
Current - Saturation (Isat): 800mA
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
на замовлення 1222 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 1UH 0.12OHM 800MA, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.035" W (1.60mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm, Q @ Freq: 14 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 270MHz, Current - Saturation (Isat): 800mA, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 900 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPC160809TF-1R0M HPC160809TF-1R0M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. HPC160809TF%20Series.pdf Description: IND 1UH 0.12OHM 800MA
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 120mOhm
Q @ Freq: 14 @ 7.9MHz
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 900 mA