HPI0630-3R3
HPI0630-3R3 FERROCORE
HPI0630.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 6.1A; R: 25.5mΩ; ±20%; Isat: 7.6A
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 3.3µH
Operating current: 6.1A
Resistance: 25.5mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 6.7x6.7x2.8mm; 6.7x7.3x2.8mm
Operating temperature: -55...125°C
Saturation current: 7.6A
Inductor application: DC/DC converters; solar inverters
на замовлення 6144 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 6.1A; R: 25.5mΩ; ±20%; Isat: 7.6A, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 3.3µH, Operating current: 6.1A, Resistance: 25.5mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 6.7x6.7x2.8mm; 6.7x7.3x2.8mm, Operating temperature: -55...125°C, Saturation current: 7.6A, Inductor application: DC/DC converters; solar inverters.