HPI1260-101 Ferrocore
HPI1260_Ferrocore.pdf
Виробник: Ferrocore
Дросель SMD дротяний, L = 100 мкГн, Розм = 12,6 x 12,6 x 5,8 мм, Точн., % = 20, Ic = 2,5 А, Rdc, мОм = 185, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Індуктивності Корпус: 12.6х12.6х5.8mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 500 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Дросель SMD дротяний, L = 100 мкГн, Розм = 12,6 x 12,6 x 5,8 мм, Точн., % = 20, Ic = 2,5 А, Rdc, мОм = 185, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Індуктивності Корпус: 12.6х12.6х5.8mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 500 шт.