Продукція > TDK CORPORATION > HPL505028F060MRD3P
HPL505028F060MRD3P
HPL505028F060MRD3P TDK Corporation
inductor_automotive_power_hpl505028f_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: IND 60NH 34A 880MOHM -55~155
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2020 (5050 Metric)
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 0.88mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 45.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2020
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Inductance: 60 nH
Current Rating (Amps): 34 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 60NH 34A 880MOHM -55~155, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5050 Metric), Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 0.88mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 45.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2020, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Inductance: 60 nH, Current Rating (Amps): 34 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPL505028F060MRD3P HPL505028F060MRD3P Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_hpl505028f_en.pdf?ref_disty=digikey Description: IND 60NH 34A 880MOHM -55~155
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2020
Inductance: 60 nH
Current Rating (Amps): 34 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
HPL505028F060MRD3P HPL505028F060MRD3P Виробник : TDK inductor_automotive_power_hpl505028f_en.pdf?ref_disty=digikey Power Inductors - SMD 60nH 34A 20% 880mOhm AEC-Q200