Продукція > TDK > HPL758040FR33MRD3P
HPL758040FR33MRD3P
HPL758040FR33MRD3P TDK
HPL_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 0.33uH 20% 43A 0.61Mohms AEC-Q200
на замовлення 1687 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330NH 43A 0.61MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.295" W (8.00mm x 7.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 0.61mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 16A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 43 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPL758040FR33MRD3P HPL758040FR33MRD3P Виробник : TDK Corporation HPL_Series_Auto.pdf Description: FIXED IND 330NH 43A 0.61MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.295" W (8.00mm x 7.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 0.61mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 16A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 43 A
на замовлення 689 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 43 A