HPZR-C13-QX
HPZR-C13-QX Nexperia USA Inc.
HPZR-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: HPZR-C13-Q/SOD123W/SOD2
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V
Impedance (Max) (Zzt): 22.79 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123W
Grade: Automotive
Power - Max: 682 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2.5 µA @ 11 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - HPZR-C13-QX - Zener-Diode, 13 V, 682 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 175 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: CFP3 (SOD-123W), rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 682mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: HPZR-Q Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Zener-Spannung, nom.: 13V, SVHC: Lead (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPZR-C13-QX HPZR-C13-QX Виробник : NEXPERIA HPZR-Q_SER.pdf Description: NEXPERIA - HPZR-C13-QX - Zener-Diode, 13 V, 682 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 175 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: CFP3 (SOD-123W)
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: N
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 682mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: HPZR-Q Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Zener-Spannung, nom.: 13V
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Power - Max: 682 mW
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 11
HPZR-C13-QX HPZR-C13-QX Виробник : Nexperia HPZR-Q_SER.pdf Zener Diodes HPZR-C13-Q/SOD123W/CFP3
Мінімальне замовлення: 9
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 682mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: HPZR-Q Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Zener-Spannung, nom.: 13V