HPZR-C13X
HPZR-C13X NEXPERIA
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - HPZR-C13X - Zener-Diode, 13 V, 568 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 568mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: HPZR Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 13V
SVHC: Lead (25-Jun-2025)
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: NEXPERIA - HPZR-C13X - Zener-Diode, 13 V, 568 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: CFP3 (SOD-123W), rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 568mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: HPZR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 13V, SVHC: Lead (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPZR-C13X HPZR-C13X Виробник : Nexperia Zener Diodes HPZR-C13/SOD123W/CFP3
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
HPZR-C13X HPZR-C13X Виробник : NEXPERIA Description: NEXPERIA - HPZR-C13X - Zener-Diode, 13 V, 568 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 568mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: HPZR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Zener-Spannung, nom.: 13V