HPZR-C35-QX
HPZR-C35-QX Nexperia USA Inc.
HPZR-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: HPZR-C35-Q/SOD123W/SOD2
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 35 V
Impedance (Max) (Zzt): 46.64 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123W
Grade: Automotive
Power - Max: 682 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 30 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 2995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HPZR-C35-Q/SOD123W/SOD2, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123W, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 35 V, Impedance (Max) (Zzt): 46.64 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123W, Grade: Automotive, Power - Max: 682 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 30 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPZR-C35-QX HPZR-C35-QX Виробник : Nexperia HPZR_Q_SER-3045048.pdf Zener Diodes ZENER SOD123W/CFP3
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Power - Max: 682 mW