HPZR-C39X
HPZR-C39X Nexperia
HPZR_SER-3045045.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes ZENER SOD123W/CFP3
на замовлення 2784 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 39V 962MW SOD123W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123W, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V, Impedance (Max) (Zzt): 49.82 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123W, Power - Max: 962 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 33 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPZR-C39X HPZR-C39X Виробник : Nexperia USA Inc. HPZR_SER.pdf Description: DIODE ZENER 39V 962MW SOD123W
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 39 V
Impedance (Max) (Zzt): 49.82 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123W
Power - Max: 962 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 33 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 962 mW