HPZR-C3V6X
HPZR-C3V6X NEXPERIA
4190479.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - HPZR-C3V6X - Zener-Diode, 3.6 V, 962 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: Y-EX
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
на замовлення 2995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - HPZR-C3V6X - Zener-Diode, 3.6 V, 962 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: CFP3 (SOD-123W), rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 962mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: HPZR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 3.6V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPZR-C3V6X HPZR-C3V6X Виробник : Nexperia Zener Diodes ZENER SOD-123 4.1W 3.6V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
HPZR-C3V6X HPZR-C3V6X Виробник : NEXPERIA 4190479.pdf Description: NEXPERIA - HPZR-C3V6X - Zener-Diode, 3.6 V, 962 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: CFP3 (SOD-123W)
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 962mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: HPZR Series
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 3.6V