HPZR-C3V9X
HPZR-C3V9X Nexperia USA Inc.
HPZR_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: BIPOLAR DISCRETES
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Supplier Device Package: SOD-123W
Power - Max: 568 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 11 µA @ 1 V
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BIPOLAR DISCRETES, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123W, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Supplier Device Package: SOD-123W, Power - Max: 568 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 11 µA @ 1 V.
Інші пропозиції HPZR-C3V9X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPZR-C3V9X HPZR-C3V9X Виробник : Nexperia USA Inc. HPZR_SER.pdf Description: BIPOLAR DISCRETES
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 568 mW