HPZR-C47X
HPZR-C47X NEXPERIA
3771797.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - HPZR-C47X - Zener-Diode, 47 V, 568 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: CFP3 (SOD-123W)
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 568mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: HPZR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 47V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - HPZR-C47X - Zener-Diode, 47 V, 568 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: CFP3 (SOD-123W), rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 568mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: HPZR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 47V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPZR-C47X HPZR-C47X Виробник : NEXPERIA 3771797.pdf Description: NEXPERIA - HPZR-C47X - Zener-Diode, 47 V, 568 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 568mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: HPZR Series
Zener-Spannung, nom.: 47V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
HPZR-C47X HPZR-C47X Виробник : Nexperia USA Inc. HPZR_SER.pdf Description: DIODE ZENER 47V 962MW SOD123W
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 47 V
Impedance (Max) (Zzt): 56.18 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123W
Power - Max: 962 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 40 V
на замовлення 87 шт:
Мінімальне замовлення: 9
HPZR-C47X HPZR-C47X Виробник : Nexperia HPZR_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 4.1W 4
Мінімальне замовлення: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 962 mW