HPZR-C4V7X
HPZR-C4V7X Nexperia USA Inc.
HPZR_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: BIPOLAR DISCRETES
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 4.7 V
Supplier Device Package: SOD-123W
Power - Max: 568 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.1 µA @ 1 V
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: NEXPERIA - HPZR-C4V7X - Zener-Diode, 4.7 V, 962 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: CFP3 (SOD-123W), rohsCompliant: Y-EX, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 962mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: HPZR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 4.7V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPZR-C4V7X HPZR-C4V7X Виробник : NEXPERIA 4190479.pdf Description: NEXPERIA - HPZR-C4V7X - Zener-Diode, 4.7 V, 962 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Zener-Spannung, nom.: 4.7V
rohsCompliant: Y-EX
Verlustleistung: 962mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, max.: 150°C
usEccn: EAR99
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: CFP3 (SOD-123W)
rohsCompliant: Y-EX
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 962mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: HPZR Series
Zener-Spannung, nom.: 4.7V
Мінімальне замовлення: 21
HPZR-C4V7X HPZR-C4V7X Виробник : Nexperia USA Inc. HPZR_SER.pdf Description: BIPOLAR DISCRETES
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 568 mW