HPZR-C70X
HPZR-C70X NEXPERIA
3771797.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - HPZR-C70X - Zener-Diode, 70 V, 568 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: CFP3 (SOD-123W)
rohsCompliant: YES
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 568mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: HPZR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 70V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2900 шт:
Написати відгук
Description: NEXPERIA - HPZR-C70X - Zener-Diode, 70 V, 568 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: CFP3 (SOD-123W), rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 568mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: HPZR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 70V, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPZR-C70X HPZR-C70X Виробник : Nexperia USA Inc. HPZR_SER.pdf Description: HPZR-C70/SOD123W/SOD2
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 70 V
Impedance (Max) (Zzt): 76.32 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123W
Power - Max: 962 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 60 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
HPZR-C70X HPZR-C70X Виробник : NEXPERIA 3771797.pdf Description: NEXPERIA - HPZR-C70X - Zener-Diode, 70 V, 568 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: YES
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 568mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: HPZR Series
Zener-Spannung, nom.: 70V
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 26
HPZR-C70X HPZR-C70X Виробник : Nexperia HPZR_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 4.1W 70V
Мінімальне замовлення: 9
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 962 mW