HPZR-C8V2X
HPZR-C8V2X NEXPERIA
3771797.pdf
Виробник: NEXPERIA
Description: NEXPERIA - HPZR-C8V2X - Zener-Diode, 8.2 V, 568 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 568mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: HPZR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 8.2V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2985 шт:
Написати відгук
Description: NEXPERIA - HPZR-C8V2X - Zener-Diode, 8.2 V, 568 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: CFP3 (SOD-123W), rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 568mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: HPZR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Zener-Spannung, nom.: 8.2V, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HPZR-C8V2X HPZR-C8V2X Виробник : Nexperia HPZR_SER-3045045.pdf Zener Diodes ZENER SOD123W/CFP3
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
HPZR-C8V2X HPZR-C8V2X Виробник : NEXPERIA 3771797.pdf Description: NEXPERIA - HPZR-C8V2X - Zener-Diode, 8.2 V, 568 mW, CFP3 (SOD-123W), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 568mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: HPZR Series
Zener-Spannung, nom.: 8.2V
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 24
HPZR-C8V2X HPZR-C8V2X Виробник : Nexperia USA Inc. HPZR_SER.pdf Description: HPZR-C8V2/SOD123W/SOD2
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 8.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 13.25 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123W
Part Status: Active
Power - Max: 962 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 7 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 962 mW