Продукція > ROYALOHM > HQ03WAJ0620T5E
HQ03WAJ0620T5E
HQ03WAJ0620T5E Royalohm
11.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD 1/10W 0.05 62R
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 62Ω; 100mW; ±5%; HQ; 75V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 62Ω, Power: 0.1W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 75V, Max. overload voltage: 150V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: HQ.
Інші пропозиції HQ03WAJ0620T5E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQ03WAJ0620T5E Виробник : ROYALOHM hq-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 62Ω; 100mW; ±5%; HQ; 75V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 62Ω
Power: 0.1W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 75V
Max. overload voltage: 150V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C