Продукція > ROYALOHM > HQ121WJ027JT4E
HQ121WJ027JT4E
HQ121WJ027JT4E Royalohm
11.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD 1W 0.05 2.7R
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 2.7Ω; 1W; ±5%; HQ; 250V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 2.7Ω, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 250V, Max. overload voltage: 500V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Manufacturer series: HQ, Conform to the norm: AEC-Q200.
Інші пропозиції HQ121WJ027JT4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQ121WJ027JT4E Виробник : ROYALOHM hq-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 2.7Ω; 1W; ±5%; HQ; 250V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
Resistance: 2.7Ω
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 250V
Max. overload voltage: 500V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 200ppm/°C