Продукція > KYOCERA AVX > HQCCWM3R9BAH6A
HQCCWM3R9BAH6A
HQCCWM3R9BAH6A KYOCERA AVX
HQ_Series_High_RF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.9PF 2.5KV P90 2325
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 2500V (2.5kV)
Package / Case: 2325 (5864 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.145" (3.68mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 3.9 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.9PF 2.5KV P90 2325, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 2500V (2.5kV), Package / Case: 2325 (5864 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.145" (3.68mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 3.9 pF.
Інші пропозиції HQCCWM3R9BAH6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQCCWM3R9BAH6A HQCCWM3R9BAH6A Виробник : AVX HQ-Series-1093276.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.5KV 3.9pF 2523 REV P90 .1pF Tol RF/MW