Продукція > KYOCERA AVX > HQCEAM182GAH6A
HQCEAM182GAH6A
HQCEAM182GAH6A KYOCERA AVX
HQ_Series_High_RF.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1800PF 1KV P90 3838
Packaging: Tray
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 3838 (9797 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.380" L x 0.380" W (9.65mm x 9.65mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.170" (4.32mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1800 pF
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1800PF 1KV P90 3838, Packaging: Tray, Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, High Voltage, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 3838 (9797 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.380" L x 0.380" W (9.65mm x 9.65mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.170" (4.32mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1800 pF.
Інші пропозиції HQCEAM182GAH6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HQCEAM182GAH6A HQCEAM182GAH6A Виробник : AVX HQ-Series-1093276.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1KV 1800pF 3838 REV P90 2% Tol RF/MW