HR0805F-100MJI
HR0805F-100MJI TT ELECTRONICS / WELWYN
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - HR0805F-100MJI - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 Mohm, ± 10%, 125 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 125mW
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: N
Widerstand: 100Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 10%
Temperaturkoeffizient: -2000ppm/°C bis 0ppm/°C
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: HR Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 2270 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - HR0805F-100MJI - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 Mohm, ± 10%, 125 mW, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 125mW, Widerstandstyp: Universell, isCanonical: Y, Widerstand: 100Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 10%, Temperaturkoeffizient: -2000ppm/°C bis 0ppm/°C, Produktlänge: 2.01mm, euEccn: NLR, Produktpalette: HR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 100V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HR0805F-100MJI HR0805F-100MJI Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - HR0805F-100MJI - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 100 Mohm, ± 10%, 125 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 125mW
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: Y
Widerstand: 100Mohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 10%
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: HR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 100V
Produktbreite: 1.25mm