HR2220P601R-10
HR2220P601R-10 Laird-Signal Integrity Products
hr2220p601r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 2220 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5650 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.136" (3.45mm)
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 25mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 2220 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2220 (5650 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.136" (3.45mm), Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 25mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HR2220P601R-10 HR2220P601R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hr2220p601r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 600 OHM 2220 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.136" (3.45mm)
Current Rating (Max): 4A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
HR2220P601R-10 HR2220P601R-10 Виробник : Laird Technologies 6E11CECCE95F934294F06FE8A06842BA9E7CE1C5AB1B504DEBD15C22C7C4128B.pdf Ferrite Beads 600ohms 100MHz 4A Monolithic 2220 SMD
Мінімальне замовлення: 3
HR2220P601R-10 HR2220P601R-10 Виробник : Laird Performance Materials hr2220p601r_10_datasheet-2946947.pdf Ferrite Beads 600ohms 100MHz 4A Monolithic 2220 SMD