HR2220V801R-10
HR2220V801R-10 Laird-Signal Integrity Products
hr2220v801r-10-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 800 OHM 2220 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2220 (5650 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.220" L x 0.200" W (5.59mm x 5.08mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.136" (3.45mm)
Current Rating (Max): 8A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 800 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 114288 шт:
Написати відгук
Description: LAIRD - HR2220V801R-10 - Ferritperle, 2220 [Metrisch 5550], 800 ohm, 8 A, HR Series, 0.01 ohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 5.08mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.01ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 2220 [Metrisch 5550], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, DC-Nennstrom: 8A, Produktlänge: 5.59mm, euEccn: NLR, Impedanz: 800ohm, Produktpalette: HR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 5.08mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HR2220V801R-10 HR2220V801R-10 Виробник : EZURiO f.pdf Ferrite Beads Power Chip 800Ohm 25% 100MHz 8A 0.01Ohm DCR 2220 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
HR2220V801R-10 HR2220V801R-10 Виробник : LAIRD hr2220v801r-10-datasheet Description: LAIRD - HR2220V801R-10 - Ferritperle, 2220 [Metrisch 5550], 800 ohm, 8 A, HR Series, 0.01 ohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 5.08mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.01ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 2220 [Metrisch 5550]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
DC-Nennstrom: 8A
Produktlänge: 5.59mm
euEccn: NLR
Impedanz: 800ohm
Produktpalette: HR Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 5.08mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 100
HR2220V801R-10 HR2220V801R-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products hr2220v801r-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 800 OHM 2220 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.136" (3.45mm)
Current Rating (Max): 8A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 5.08mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.01ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 8A
Produktlänge: 5.59mm
euEccn: NLR
Impedanz: 800ohm
Produktpalette: HR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 5.08mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
Мінімальне замовлення: 10
HR2220V801R-10 HR2220V801R-10 Виробник : Laird Performance Materials hr2220v801r_10_datasheet-2947052.pdf Ferrite Beads 800ohms 100MHz 8A Monolithic 2220 SMD
Мінімальне замовлення: 2
HR2220V801R-10 Виробник : LAIRD hr2220v801r-10-datasheet Category: Ferrite - beads
Description: Ferrite: bead
Type of ferrite: bead
HR2220V801R-10 hr2220v801r-10-datasheet
HR2220V801R-10 HR2220V801R-10 Виробник : Laird Technologies 7D17C45D4069CFA0DE1E0DD171C89E951A701722DF00AF716A4CA4035F400705.pdf Ferrite Beads 800ohms 100MHz 8A Monolithic 2220 SMD