HR25A-9R-20SA
HR25A-9R-20SA HIROSE / HRS
?distributor=digikey&type=catalogue&lang=en&num=HR25A-7P-6P(31)
Виробник: HIROSE / HRS
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Phosphorbronze
Verschluss: Push-Pull
Steckverbinderüberzug: Nickel
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 20Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Gold
Rundsteckverbindergehäuse: Buchse mit Schottverschraubung
Produktpalette: HR25A Series
productTraceability: No
Steckverbindermaterial: Gehäuse aus Zinklegierung
Rundkontakt: Leiterplattenbuchse
SVHC: To Be Advised
на замовлення 150 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HR25A-9R-20SA HR25A-9R-20SA Виробник : Hirose Electric Co Ltd ?distributor=digikey&type=catalogue&lang=en&num=HR25A-7P-6P(31) Description: CONN RCPT FMALE 20POS GOLD SLDR
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Silver
Voltage Rating: 30VAC, 42VDC
Current Rating (Amps): 1A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 20
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 9
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C