HR34B-12WRA-10P
HR34B-12WRA-10P Hirose Electric Co Ltd
HR34B_Catalog_en_HR34B_CAT.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT MALE 10P GOLD SLDR CUP
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Black
Voltage Rating: 200VAC, 250VDC
Current Rating (Amps): 3A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10 (Power)
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 12
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: IP67F/IP68F - Dust Tight, Oil Resistant, Waterproof
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Shell Material: Zinc Alloy
Shell Finish: Chrome
Primary Material: Metal
на замовлення 586 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RCPT MALE 10P GOLD SLDR CUP, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Male Pins, Color: Black, Voltage Rating: 200VAC, 250VDC, Current Rating (Amps): 3A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10 (Power), Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 12, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP67F/IP68F - Dust Tight, Oil Resistant, Waterproof, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Zinc Alloy, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85366990
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kontaktmaterial: Kupferlegierung
Verschluss: -
Steckverbinderüberzug: -
usEccn: EAR99
Anzahl der Kontakte: 10Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Gold
Steckverbinder: Rundsteckverbinder, Industrie
Rundsteckverbinderkontakt: Lötstift
Rundsteckverbindergehäuse: Einbaubuchse
Produktpalette: HR34B Series
productTraceability: No
Steckverbindermaterial: Gehäuse aus Zinklegierung
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 258 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
HR34B-12WRA-10P HR34B-12WRA-10P Виробник : Hirose Connector HR34B_12WRA_10P_CL0134_0016_6_00_2DDrawing_0000896-1618318.pdf Standard Circular Connector M 10 POS Solder Cup ST Panel Mount 10Ter