HR961160C
Код товару: 52206
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Інші
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 100 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
З цим товаром купують
10nF 50V X7R 10% 0603 (0603B103K500CG-Walsin) (конденсатор керамічний SMD)
Код товару: 164091
walsin-technology_corporation-capacitor-datasheet.pdf
Виробник: Walsin
Керамічні SMD конденсатори > 0603
Ємність: 10 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
10 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
2,2uF 50V X5R 10% 0805 (CL21A225KBFNNNE-Samsung)
cl21a225kbfnnne.pdf
Виробник: Samsung
Керамічні SMD конденсатори > 0805
Ємність: 2,2 µF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X5R
Точність: ±10% K
Мінімальне замовлення: 20
PLD-80 (KLS1-207-2-80-S) (штирі на плату, 2х40, 2,54мм)
4 Додати до обраних Обраний товар
datasheat_1179471156KLS1-207.JPG
Виробник: KLS
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Міжплатні з'єднувачі
Функціональний опис: Штирі 2-х рядні на плату прямі, 80 контактів 2х40, крок 2,54мм, 3А, покриття: золото 0.8u
Штирі або гнізда: Штирі (вилки)
Крок: 2,54 mm
К-сть рядів: 2-х рядні
К-сть контактів: 80
товару немає в наявності
22uF 16V size-B 10% (TAJB226K016RNJ-AVX) (конденсатор танталовий SMD)
AVX tantalum cap_datasheet.pdf
Виробник: AVX
Конденсатори > Танталові SMD конденсатори
Ємність: 22 µF
Номін.напруга: 16 V
Точність: ±10%
Типорозмір: Size-B
40 шт - РАДІОМАГ-Київ
50 шт - РАДІОМАГ-Львів
4 шт - РАДІОМАГ-Харків
49,9 Ohm 1% 0,1W 50V 0603 (RC0603FR-49R9-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
Номінал: 49,9 Ohm
Точність: ±1% F
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V