Продукція > AEM, INC. > HRB0603S401K.200FT
HRB0603S401K.200FT
HRB0603S401K.200FT AEM, Inc.
HRB-Datasheet_Jan_2013.pdf
Виробник: AEM, Inc.
Description: FERRITE BEAD 400 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 400 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 400 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 400 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRB0603S401K.200FT HRB0603S401K.200FT Виробник : AEM, Inc. HRB-Datasheet_Jan_2013.pdf Description: FERRITE BEAD 400 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
HRB0603S401K.200FT HRB0603S401K.200FT Виробник : AEM HRB-Datasheet_Jan_2013.pdf Ferrite Beads FERRITE BEAD, CHIP, 0603, 400 OHM +/-10% a. 100Mhz