Продукція > AEM > HRB1206S121K1.50FT
HRB1206S121K1.50FT
HRB1206S121K1.50FT AEM
HRB_Datasheet_Jan_2013.pdf
Виробник: AEM
Ferrite Beads FERRITE BEAD, CHIP, 1206, 120 OHM +/-10% a. 100Mhz
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD, CHIP, 1206, 120 OH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 10 шт:
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 1.5A
Number of Lines: 1