HRP-100-12
HRP-100-12 MEAN WELL
HRP_100_SPEC-1511616.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 102W 12V 8.5A W/PFC Function Open Frame
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 102W, Power (Watts): 102W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 87.5%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 8.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-100-12 HRP-100-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRP-100-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 102W
Power (Watts): 102W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 87.5%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 8.5 A
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HRP-100-12 HRP-100-12 Виробник : MEAN WELL HRP-100-spec.pdf AC/DC, 102W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 12V/8.5А, розміри 159х97х38 мм, -40...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRP-100-12 HRP-100-12 Виробник : MEAN WELL HRP-100-spec.pdf AC/DC, 102W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 12V/8.5А, розміри 159х97х38 мм, -40...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт