HRP-150-36
HRP-150-spec.pdf
Код товару: 187848
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-150-36 HRP-150-36 Виробник : MEAN WELL 3183579.pdf Description: MEAN WELL - HRP-150-36 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 154.8 W, 36 VDC, 4.3 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: HRP-150 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 36VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 4.3A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 154.8W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HRP-150-36 HRP-150-36 Виробник : MEAN WELL HRP-150-spec.pdf AC/DC, 154.8W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 36V/4.3А, розміри 159х97х38 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRP-150-36 HRP-150-36 Виробник : MEAN WELL HRP-150-spec.pdf AC/DC, 154.8W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 36V/4.3А, розміри 159х97х38 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
HRP-150-36 HRP-150-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRP-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 36V 155W
HRP-150-36 HRP-150-36 Виробник : MEAN WELL HRP_150_SPEC.PDF Power Supplies - Chassis Mount 154.8W 36V 4.3A W/PFC Function
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 154.8W; 36VDC
Power: 154.8W
Output voltage: 36V DC
Output current: 4.3A
Manufacturer series: HRP-150
Body dimensions: 159x97x38mm
Efficiency: 89%
Operating temperature: -40...70°C