HRP-150-48
HRP-150-spec.pdf
Код товару: 29358
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
Ціна
HRP-150-48 HRP-150-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRP-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 158W
Packaging: Box
Power (Watts): 158W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 3.3 A
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HRP-150-48 HRP-150-48 Виробник : MEAN WELL HRP_150_SPEC-1511304.pdf Switching Power Supplies 158.4W 48V 3.3A W/PF
на замовлення 16 шт:
Кількість Ціна
HRP-150-48 HRP-150-48 Виробник : MEAN WELL HRP-150-spec.pdf AC/DC, 158.4W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 48V/3.3А, розміри 159х97х38 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRP-150-48 HRP-150-48 Виробник : MEAN WELL HRP-150-spec.pdf AC/DC, 158.4W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 48V/3.3А, розміри 159х97х38 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 158.4W; 48VDC
Power: 158.4W
Output voltage: 48V DC
Output current: 3.3A
Manufacturer series: HRP-150
Body dimensions: 159x97x38mm
Efficiency: 89%
Operating temperature: -40...70°C