HRP-150N-24
HRP-150N-24 MEAN WELL
HRP-150N-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 156W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 24V/6.5А, розміри 159х97х38 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 156W, Packaging: Box, Power (Watts): 156W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 6.5 A.
Інші пропозиції HRP-150N-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-150N-24 HRP-150N-24 Виробник : MEAN WELL HRP-150N-spec.pdf AC/DC, 156W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 24V/6.5А, розміри 159х97х38 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRP-150N-24 HRP-150N-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRP-150N-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 156W
Packaging: Box
Power (Watts): 156W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 6.26" L x 3.82" W x 1.50" H (159.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 6.5 A
HRP-150N-24 HRP-150N-24 Виробник : MEAN WELL HRP-150N-spec.pdf Switching Power Supplies 156W 24V 6.5A W/200% peak power