HRP-200-3.3
HRP-200-3.3 MEAN WELL
HRP-200-SPEC.PDF Mean_Well_Industrial-Catalog.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 132W; 3.3VDC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for building in; modular
Power: 132W
Output voltage: 3.3V DC
Output current: 40A
Number of outputs: 1
Body dimensions: 199x98x38mm
Manufacturer series: HRP-200
Operating temperature: -40...70°C
Electrical connection: terminal block
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 80%
Kind of case: 902E
Additional functions: active PFC
Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC
Caution!: rated parameters obtained at full load
Output voltage range: 2.8...3.8V DC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 132W; 3.3VDC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for building in; modular, Power: 132W, Output voltage: 3.3V DC, Output current: 40A, Number of outputs: 1, Body dimensions: 199x98x38mm, Manufacturer series: HRP-200, Operating temperature: -40...70°C, Electrical connection: terminal block, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 80%, Kind of case: 902E, Additional functions: active PFC, Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC, Caution!: rated parameters obtained at full load, Output voltage range: 2.8...3.8V DC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-200-3.3 HRP-200-3.3 Виробник : MEAN WELL HRP_200_SPEC.pdf Power Supplies - Chassis Mount 132W 3.3V 40A W/PFC Open Frame
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HRP-200-3.3 HRP-200-3.3 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRP-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 132W
Power (Watts): 132W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.83" L x 3.86" W x 1.50" H (199.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 40 A