HRP-200-48
HRP-200-48 MEAN WELL
3183581.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - HRP-200-48 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 206.4 W, 48 VDC, 4.3 A
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsspannung, V AC: 85V AC bis 264V AC
Produktpalette: HRP-200 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 48VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 4.3A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 206.4W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - HRP-200-48 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 206.4 W, 48 VDC, 4.3 A, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsspannung, V AC: 85V AC bis 264V AC, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest, Produktpalette: HRP-200 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 48VDC, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 4.3A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 206.4W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-200-48 HRP-200-48 Виробник : MEAN WELL HRP_200_SPEC-1292183.pdf Switching Power Supplies 206.4W 48V 4.3A W/PFC
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HRP-200-48 HRP-200-48 Виробник : MEAN WELL HRP-200-spec.pdf AC/DC, 206.4W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 48V/4.3 А, розміри 199х98х38 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRP-200-48 HRP-200-48 Виробник : MEAN WELL HRP-200-spec.pdf AC/DC, 206.4W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 48V/4.3 А, розміри 199х98х38 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRP-200-48 HRP-200-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRP-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 206W