HRP-300N-36
HRP-300N-36 MEAN WELL USA Inc.
HRP-300N-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 36V 324W
Power (Watts): 324W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.83" L x 4.13" W x 1.61" H (199.0mm x 105.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 36V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 9 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 36V 324W, Power (Watts): 324W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.83" L x 4.13" W x 1.61" H (199.0mm x 105.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 36V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 9 A.
Інші пропозиції HRP-300N-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-300N-36 HRP-300N-36 Виробник : MEAN WELL HRP-300N-spec.pdf Switching Power Supplies 324W 36V 9A W/200% peak power
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
HRP-300N-36 HRP-300N-36 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hrp-300n-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 9A 324W 15-Pin Carton
товару немає в наявності
HRP-300N-36 HRP-300N-36 Виробник : MEAN WELL HRP-300N-spec.pdf AC/DC, 324W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 36V/9А, розміри 199х105х41 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRP-300N-36 HRP-300N-36 Виробник : MEAN WELL HRP-300N-spec.pdf AC/DC, 324W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 36V/9А, розміри 199х105х41 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт