HRP-450-15
HRP-450-15 MEAN WELL
HRP_450_SPEC-1512043.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 450W 15V 30A W/PFC
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 450W, Power (Watts): 450W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 1.61" H (218.0mm x 105.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 30 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-450-15 HRP-450-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRP-450-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 450W
Power (Watts): 450W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 1.61" H (218.0mm x 105.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 30 A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HRP-450-15 HRP-450-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hrp-450-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 30A 450W 13-Pin
на замовлення 4 шт:
на замовлення 102 шт:
товару немає в наявності