HRP-450-36
HRP-450-36 MEAN WELL USA Inc.
HRP-450-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 36V 450W
Power (Watts): 450W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 1.61" H (218.0mm x 105.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 36V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 12.5 A
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 36V 450W, Power (Watts): 450W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 1.61" H (218.0mm x 105.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 36V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 12.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-450-36 HRP-450-36 Виробник : MEAN WELL HRP-450-SPEC.PDF Power Supplies - Chassis Mount 450W 36V 12.5A W/PFC Enclosed
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HRP-450-36 HRP-450-36 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hrp-450-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 12.5A 450W 13-Pin
на замовлення 44 шт:
на замовлення 24 шт:
товару немає в наявності
HRP-450-36 Виробник : MEAN WELL HRP-450-spec.pdf AC/DC, 450W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 46V/12.5А, розміри 218х105х41 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRP-450-36 Виробник : MEAN WELL HRP-450-spec.pdf AC/DC, 450W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 46V/12.5А, розміри 218х105х41 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт