HRP-450-7.5
HRP-450-7.5 MEAN WELL
HRP_450_SPEC-1512043.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 450W 7.5V 60A W/PFC Enclosed
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 450W; 7.5VDC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for building in; modular, Power: 450W, Output voltage: 7.5V DC, Output current: 60A, Number of outputs: 1, Body dimensions: 218x105x41mm, Manufacturer series: HRP-450, Operating temperature: -40...70°C, Electrical connection: terminal block, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 86.5%, Kind of case: 995A, Additional functions: active PFC, Supply voltage: 85...264V AC; 120...370V DC, Caution!: rated parameters obtained at full load, Output voltage range: 6.8...9V DC.
Інші пропозиції HRP-450-7.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-450-7.5 HRP-450-7.5 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hrp450spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 7.5V 60A 450W 13-Pin
товару немає в наявності
HRP-450-7.5 HRP-450-7.5 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRP-450-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 450W
товару немає в наявності
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 450W; 7.5VDC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for building in; modular
Power: 450W
Output voltage: 7.5V DC
Output current: 60A
Number of outputs: 1
Body dimensions: 218x105x41mm
Manufacturer series: HRP-450
Operating temperature: -40...70°C
Electrical connection: terminal block
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 86.5%
Kind of case: 995A