HRP-600-15
HRP-600-15 MEAN WELL
HRP_600_SPEC-1511221.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 645W 15V 43A ACTIVE PFC FUNCTION
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - HRP-600-15 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 645 W, 15 VDC, 43 A, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsspannung, V AC: 85V AC bis 264V AC, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest, Produktpalette: HRP-600 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15VDC, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 43A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 645W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-600-15 HRP-600-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hrp-600-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 43A 645W 13-Pin
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
HRP-600-15 HRP-600-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRP-600-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 645W
Power (Watts): 645W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.50" H (218.0mm x 105.0mm x 63.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 43 A
на замовлення 3 шт:
HRP-600-15 HRP-600-15 Виробник : MEAN WELL 3183587.pdf Description: MEAN WELL - HRP-600-15 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 645 W, 15 VDC, 43 A
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsspannung, V AC: 85V AC bis 264V AC
Produktpalette: HRP-600 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 43A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 645W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 1 шт:
на замовлення 7 шт:
на замовлення 6 шт:
товару немає в наявності
HRP-600-15 HRP-600-15 Виробник : MEAN WELL HRP-600-spec.pdf AC/DC, 645W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 15V/43А, розміри 218х105х63.5 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRP-600-15 HRP-600-15 Виробник : MEAN WELL HRP-600-spec.pdf AC/DC, 645W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 15V/43А, розміри 218х105х63.5 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт