HRP-600-24
HRP-600-spec.pdf
Код товару: 156083
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
Ціна
HRP-600-24 HRP-600-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRP-600-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 648W
Packaging: Box
Power (Watts): 648W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.50" H (218.0mm x 105.0mm x 63.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 27 A
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HRP-600-24 HRP-600-24 Виробник : MEAN WELL HRP-600-SPEC.PDF Power Supplies - Chassis Mount 648W 24V 27A ACTIVE PFC FUNCTION
на замовлення 80 шт:
Кількість Ціна
HRP-600-24 HRP-600-24 Виробник : MEAN WELL 3183587.pdf Description: MEAN WELL - HRP-600-24 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 648 W, 24 VDC, 27 A
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
Produktpalette: HRP-600 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 27A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 648W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 18 шт:
HRP-600-24 HRP-600-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hrp-600-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 27A 648W 13-Pin
на замовлення 135 шт:
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 122 шт:
на замовлення 157 шт:
товару немає в наявності
HRP-600-24 HRP-600-24 Виробник : MEAN WELL HRP-600-spec.pdf AC/DC, 648W, Вхід: 85-264 VAC/120-370, Вихід: 24V/27А, розміри 218х105х63.5 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
HRP-600-24 HRP-600-24 Виробник : MEAN WELL HRP-600-spec.pdf AC/DC, 648W, Вхід: 85-264 VAC/120-370, Вихід: 24V/27А, розміри 218х105х63.5 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт