HRP-600-3.3
HRP-600-3.3 MEAN WELL
HRP_600_SPEC-1511221.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 396W 3.3V 120A ACTIV E PFC FUNCTION
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 396W, Power (Watts): 396W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.50" H (218.0mm x 105.0mm x 63.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 78.5%, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 120 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-600-3.3 HRP-600-3.3 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HRP-600-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 396W
Power (Watts): 396W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.50" H (218.0mm x 105.0mm x 63.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 78.5%
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 120 A
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HRP-600-3.3 HRP-600-3.3 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hrp-600-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 120A 396W 13-Pin
на замовлення 18 шт: