HRP-600-36
HRP-600-36 MEAN WELL USA Inc.
HRP-600-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 36V 630W
Packaging: Box
Power (Watts): 630W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.50" H (218.0mm x 105.0mm x 63.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 36V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 17.5 A
на замовлення 71 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - HRP-600-36 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 630 W, 36 VDC, 17.5 A, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest, Produktpalette: HRP-600 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 36VDC, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 17.5A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 630W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-600-36 HRP-600-36 Виробник : MEAN WELL HRP-600-SPEC.PDF Switching Power Supplies 630W 36V 17.5A ACTIVE PFC FUNCTION
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HRP-600-36 HRP-600-36 Виробник : MEAN WELL 3183587.pdf Description: MEAN WELL - HRP-600-36 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 630 W, 36 VDC, 17.5 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: HRP-600 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 36VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 17.5A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 630W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 6 шт:
HRP-600-36 HRP-600-36 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hrp-600-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 36V 17.5A 630W 13-Pin
на замовлення 13 шт:
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 83 шт:
на замовлення 117 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
HRP-600-36 HRP-600-36 Виробник : MEAN WELL HRP-600-spec.pdf AC/DC, 630W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 36V/17.5А, розміри 218х105х63.5 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
HRP-600-36 HRP-600-36 Виробник : MEAN WELL HRP-600-spec.pdf AC/DC, 630W, Вхід: 85-264 VAC/120-370 VDC, Вихід: 36V/17.5А, розміри 218х105х63.5 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт