HRP-600N-12
HRP-600N-12 MEAN WELL USA Inc.
HRP-600N-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 636W
Power (Watts): 636W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.42" H (218.0mm x 105.0mm x 61.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 53 A
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 636W, Power (Watts): 636W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.42" H (218.0mm x 105.0mm x 61.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 53 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-600N-12 HRP-600N-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hrp-600n-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 53A 636W 11-Pin Carton
на замовлення 2 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 5 шт:
HRP-600N-12 HRP-600N-12 Виробник : MEAN WELL HRP-600N-spec.pdf Switching Power Supplies 636W 12V 53A W/200% peak power
на замовлення 15 шт:
HRP-600N-12 HRP-600N-12 Виробник : MEAN WELL HRP-600N-spec.pdf AC/DC, 636W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 12V/53А, розміри 218х105х61.5 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRP-600N-12 HRP-600N-12 Виробник : MEAN WELL HRP-600N-spec.pdf AC/DC, 636W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 12V/53А, розміри 218х105х61.5 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт