HRP-600N-48
HRP-600N-48 MEAN WELL USA Inc.
HRP-600N-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 624W
Power (Watts): 624W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.42" H (218.0mm x 105.0mm x 61.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 13 A
на замовлення 14 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 624W, Power (Watts): 624W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.42" H (218.0mm x 105.0mm x 61.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 13 A.
Інші пропозиції HRP-600N-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HRP-600N-48 HRP-600N-48 Виробник : MEAN WELL HRP-600N-spec.pdf Switching Power Supplies 624W 48V 13A W/200% peak power
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
HRP-600N-48 HRP-600N-48 Виробник : MEAN WELL HRP-600N-spec.pdf AC/DC, 636W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 48V/13А, розміри 218х105х61.5 мм, -40...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HRP-600N-48 HRP-600N-48 Виробник : MEAN WELL HRP-600N-spec.pdf AC/DC, 636W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 48V/13А, розміри 218х105х61.5 мм, -40...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт