Продукція > MEAN WELL > HRP-600N3-12
HRP-600N3-12
HRP-600N3-12 MEAN WELL
HRP-600N3-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount O/P +12V53A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: PWR SUPP, BATT & COND, Packaging: Bulk, Power (Watts): 636W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.42" H (218.0mm x 105.0mm x 61.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 53 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Power (Watts): 636W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 8.58" L x 4.13" W x 2.42" H (218.0mm x 105.0mm x 61.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 53 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HRP-600N3-12 HRP-600N3-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. hrp-600n3-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 53A 636W 11-Pin